HAKKIMIZDA

Prolika Mobilya, Meka İstif Makinaları Ltd. Şti. markası olarak 2017 yılında Bayburt’ta kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, yüksek teknoloji ve insan emeğini birleştirerek topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışını sürdürmektedir. Mobilya sektörüne yön veren firmamız; ürün çeşitliliği, farklı tasarımları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın mobilya üreticileri arasında yer almaktadır.

 

Prolika mobilya bilgi, birikim ve tecrübesi ile toplam 4.000 m² kapalı alanda üretime devam etmektedir. Sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliği ile tanınan markamız, modern ve loft mobilya tarzında yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları,

TV üniteleri ve mobilya aksesuarları üreterek ‘Konsept Mobilya’ üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Prolika mobilya, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, dünya trendlerini yakından takip ederek, yenilikleri ürünlerine yansıtmaktadır. Prolika mobilya, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak, uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Prolika mobilya’nın sunduğu en büyük avantaj; özgün tasarım ve kalitedeki ürünlerini, en kısa zamanda, en uygun maliyetle sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmasıdır.

 

Prolika mobilya; satış öncesi ve satış sonrası ürün, hizmet ve kaliteye verdiği önem ile mobilya sektörüne, müşterilerine, tüm paydaşlarına katma değer sağlama hedefiyle çalışmalarına yön vermektedir.

MAKİNA PARKURU

- Panel Ebatlama Makinesi

- Kenar Bantlama Makinesi

- CNC - Ahşap İşleme Makinesi

- Vakum Membran Press Makinesi

Vizyonumuz

- Yenilikçi kimliğimiz ve özgün tasarımlarımız ile global pazarlarda mobilya sektörünün öncüsü olmak.

- Dünyayı ve teknolojiyi yakından takip ederek tasarımlarımızı benzersiz kılmak.

- Tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını takip ederek, yaşama değer katan, foksiyonel çözümler sunmak.

Misyonumuz

- Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla farklı müşteri profillerini tek çatı altında toplayarak en iyi hizmeti vermek.

- Gelişen teknoloji ve değişen pazar koşulları içinde, kendisini devamlı yenileyerek dinamik yapısını sürdürmek.

- Müşterilerinin değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarına zengin konsepti ile anında yanıt veren özgün ve ulaşılabilir bir tasarım yelpazesi sunmak.

- Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak.

SOSYAL MEDYA'DA PROLİKA

Servis hizmetlerinden ve kampanyalarından sosyal medya aracılığıyla da haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

© 2018 Prolika Mobilya Tüm Hakları Saklıdır. Prolika Mobilya,

 Meka İstif Makinaları Ltd. Şti. Markasıdır